KALOSZE DZIEWCZĘCE

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Kalosze dziewczęce

Każde dziecko zasługuje na to, co najlepsze. Dlatego dla naszych najmłodszych Klientek przygotowaliśmy wyjątkową kolekcję kaloszy dziewczęcych, które pozwolą im radośnie bawić się w deszczu i skakać po wszystkich kałużach! Obuwie z naszej oferty spełnia szereg najważniejszych funkcji:

  • jest wygodne,
  • jest wodoodporne,
  • izoluje od zimna,
  • cechuje się wytrzymałością podczas wszystkich dziecięcych aktywności.


Co więcej, zarówno nasze kalosze dla dziewczynek, jak i pozostałe kalosze dziecięce XTIlekkie i wyposażone w miękką wkładkę, która zapewnia właściwą stabilizację stopy oraz komfort podczas chodzenia.


Technologia odpowiednia dla wegan


W ofercie Maripose znajdziesz produkty, które sprowadzamy wyłącznie od renomowanych producentów obuwniczych, takich jak XTI. Cechują się one wykorzystaniem najlepszych, trwałych materiałów oraz najnowszych technologii. Wiele modeli z naszej kolekcji jest odpowiednich dla wegan – wykonanych w technologii PETA-Approved Vegan. Oznacza to, że do ich produkcji nie zostały wykorzystane żadne materiały, kleje czy barwniki pochodzenia zwierzęcego. Wszystkie buty są przy tym bardzo solidne oraz cechują się pięknym wykończeniem. Zapraszamy do poznania oferty, w której znajdziesz wiele modeli idealnych dla małych dziewczynek.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło